Model: HLV35012CS
Primary: 220 – 240v 50Hz
Secondary: 25 – 35v 350mA
No load voltage: 41v
Output: 9 – 12w
Dimmable: No
EN61347-2-13, EN61347-1, EN55015, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN61547
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 22 mm |