Model: HLV60012CS
Primary: 220 – 240v 50Hz 0.08A
Secondary: 14 – 20v 600mA
Output: 8 – 12w
Dimmable: No
EN61347-2-13, EN61347-1, EN55015, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN61547
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 23 mm |